O mně

PetraSzumiato

Lektorka a překladatelka němčiny/češtiny Pomáhám firmám při budování úspěšných obchodních vztahů s německy mluvícími partnery

Máte obchodní vztahy s německy mluvícími partnery? Nebo je zamýšlíte teprve navázat? Komunikujete v němčině se zákazníky, dodavateli nebo jinými partnery?

  • Chcete se naučit aktuální, praktickou a odbornou slovní zásobu?
  • Potřebujete překlady dokumentů, smluv či internetových stránek?
  • Využíváte tlumočnických služeb při Vašich obchodních jednáních?

Právě pro Vás připravím individuální jazykové kurzy přizpůsobené Vašim potřebám a druhu podnikání. Nabízím kvalitní překladatelský a tlumočnický servis, protože velmi dobře ovládám oba jazyky, ale také rozumím odbornému a kulturnímu pozadí projednávaných témat.

Petra-weltkarte-quer
Odborná praxe

Narodila jsem se v roce 1982 v Čechách a v Německu jsem strávila 14 let svého života. Vystudovala jsem v německé Žitavě obor Sociální vědy se specializací na interkulturní komunikaci. Toto studium jsem zakončila v roce 2008 titulem Dipl. Soz-Wis. Poté jsem se přestěhovala do Mnichova, kde jsem 10 let pracovala ve fotovoltaické branži jako sales manager. Zde jsem získala fundované znalosti němčiny nejenom v každodenní komunikaci, ale především také slovní zásobu v pracovním a technickém prostředí.

Po návratu do Čech v roce 2019 jsem se rozhodla předávat svoje jazykové znalosti lidem, kteří němčinu používají ve svém pracovním nebo osobním životě. Mým cílem je pomoci těmto lidem v úspěšném vykonávání jejich profese a také přispět celkově ke zlepšení komunikace mezi Čechami a Německem.

Povolání lektorky a překladatelky němčiny mě velmi naplňuje a už se moc těším na spolupráci s Vámi.

Chcete mě hned kontaktovat?
Je to snadné, zde jsou moje kontaktní údaje.
Logo_Petra_Bild-Wortmarke_weiß

Email

petra.szumiato@gmail.com

Telefon

+420 602 144 532

Kontaktní formulář